Další články

#31 Čemu se teď věnujeme

Plovarni-14-byt-2 - 05 (1)

I když je léto pro někoho okurková sezóna, my máme napilno. Spustili jsme nový web Koreis-Brown, sháníme investory, dokončili rekonstrukci dvou bytů, blížíme se k dílčímu cíli s bytovým domem v Plovární, chystáme se na začátek stavby naší vlajkové lodě a do toho neustále hledáme nové příležitosti.

Sháníme investory
I na dnešním trhu, kdy ceny nemovitostí dosahují historických vrcholů, dokážeme v nabídce najít zajímavé příležitosti. Jediné, co nás brzdí v rozletu, je nedostatek kapitálu. Sháníme proto investory, kteří se chtějí za zajímavý úrok podílet na našem růstu a bezstarostně vydělávat 7 %. Více informací naleznete ZDE.

Květen
Pokračovali jsme se stavebními pracemi na činžovním domě v Plovární ulici v Plzni. S prvními nájemci jsme už podepsali smlouvu a budou se stěhovat v druhé polovině července. Protože chtějí mít se stěhováním co nejmenší starosti, budeme pro ně poprvé byty i zařizovat.

V Masarykově ulici v Plzni na Doubravce jsme před měsícem koupili dva byty 1+kk a pustili se do kompletní rekonstrukce. Tím, že se nám povedlo koupit obě jednotky v jednom domě, si slibujeme snížení nákladů, především díky efektivnějšímu využití technologických přestávek, kdy se v jednom z bytů nebude moci pracovat a dochází tak ke zbytečnému zpoždění. Na byty jsme již během výstavby dokázali najít konkrétního kupce. V rámci obchodu si od něj byty zpětně pronajmeme a zaručíme mu tak stálý příjem bez starostí. Víme, že díky naším zkušenostem se správou dokážeme eliminovat neobsazenost a udržet byty v dobrém stavu.

Červen
Dům v Plovární ulici již máme téměř obsazený. Bez jakékoliv inzerce a před dokončením jsme dokázali sehnat nájemce do čtyř z pěti bytů, a to jen díky příspěvkům na sociálních sítích. Aniž bychom se o to speciálně snažili, začínají nám zájemci psát sami od sebe, že by rádi bydleli v jednom z našich bytů.

Zkoušíme novou stavební firmu při rekonstrukci jednoho z našich bytů v ulici Pod Záhorskem v Plzni. Naše ověřené spolupracovníky jsme již vytížili na maximum a musíme tak hledat další. Očekávané dokončení rekonstrukce je k 31. červenci.

V bytě 1+kk v Čechově ulici experimentujeme se službou airbnb.com. V Plzni není taková konkurence a krátce po zveřejnění inzerátu nám přišlo velké množství objednávek. Na hodnocení je ale ještě brzy.

Červenec
Na začátku měsíce jsme dokončili rekonstrukci bytů v Masarykově ulici. Po třech dnech v nabídce byly oba pronajaté.

002_0745 (1)
Začínáme také rekonstruovat nový byt 2+kk ve Vrchlického ulici. Do dvou měsíců chceme mít hotovo.

Našli jsme zajímavý byt 1+kk na Náměstí Míru v Plzni. Líbil se nám na první pohled a divili jsme se, že je v nabídce tak dlouho. Hned po prohlídce jsme podepsali rezervační smlouvu a nyní řešíme financování. Po převzetí byt kompletně rekonstruujeme a budeme pronajímat.

První byty v domě v Plovární ulici jsme předali nájemníkům. Den před stěhováním jsme ještě vyváželi pět kontejnerů odpadu, ale nakonec vše stihli.

Plovarni-14-byt-2 - 06
A to nejlepší na závěr. Máme v ruce stavební povolení na nástavbu domu v Plachého ulici v Plzni. V září začínáme. Po dokončení z něj bude naše vlajková loď.

 

Komentáře: