Další články

#33 Nové termíny Semináře realitního investora

_DSC2220_panorama

Po třech jarních seminářích, kdy se obsadilo 28 z 30 míst, jsem se rozhodl na podzim vypsat dva nové termíny.

18.10. Praha – vyprodáno
25.10. Praha – volných 9 míst

Krátkou nezávaznou příhlášku můžete vyplnit ZDE. Konkrétní místa konání budou oznámena minimálně 2 týdny před konáním semináře.

Proč byste měli dorazit?
Seminář realitního investora vás jako jediný pustí až k největším detailům konkrétních obchodních případů. Nahlédnete pod pokličku transakcí od úplného začátku až do zdárného konce. Od vytipování nemovitosti, rezervace a financování, přes podpis kupnísmlouvy a převzetí, až po rekonstrukci, pronajmutí, správu a případný prodej.

Materiály a zkušenosti na tento seminář jsem sbíral celých deset let. Nedovolil bych si před vás předstoupit s narychlo slátaným produktem a jen citovat nudnou a obecnou teorii. Místo toho na vás čeká precizně připravený seminář plný detailních informací z konkrétních obchodních případů, v příjemném prostředí a se skvělým jídlem.

_MG_5181
V pěti 50 minutových blocích nejdříve krátce shrneme základy a analyzujeme aktuální situaci na nemovitostním trhu.

Především se ale budeme věnovat praxi a ne jen obecné teorii. Rozeberu svoje nejlepší obchody – dva byty v Plzni na Slovanech a bytový dům v širším centru Plzně.  Podíváme se i na ten nejhorší nákup – dokonalý byt s terasou v Plzni. Ano, i dokonalý byt může být špatná koupě.

Jeden celý blok pak věnuji financování a správě. Bez pravidelného přísunu kapitálu se dříve nebo později zastavíte na místě a spokojení nájemníci jsou vaše největší priorita.

Speciálně se také zaměřím na všechny způsoby vydělávání peněz v nemovitostech. Vedle pravidelného toku peněz z nájemného jsou ještě další tři.

Stejně jako ve všech ostatních oborech, i v nemovitostech existuje správný a špatný způsob, jak věci dělat. Jestli chcete být úspěšní a vydělávat hodně peněz, musíte se naučit, jak na to. Nechcete přece spoléhat jen na štěstí.

Seminář realitního investora vám nepomůže rychle vydělat miliony bez počátečního kapitálu. Prozradím vám ale v praxi vyzkoušené tipy a principy, které výrazně zvýší vaši šanci na úspěch a získáte díky nim větší kontrolu nad výsledky svých investic.

Kapacita semináře je omezena na 10 míst, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro dotazy a diskuzi. Občerstvení pro účastníky je samozřejmostí.

Pokud máte zájem o účast na Semináři realitního investora, vyberte si v pravé části konkrétní termín a vyplňte krátkou nezávaznou přihlášku.

Seminář začíná vždy v 9:00. Konkrétní místo konání bude upřesněno s dostatečným předstihem.

FullSizeRender

Proč si nechat poradit ode mě?
Přes svoji developerskou a realitní společnost Koreis-Brown vlastním nebo spravuji nemovitosti v souhrnné hodnotě přes 50.000.000 Kč. U většiny figuruji od koupě, přes rekonstrukci, pronajmutí až po následnou správu.

V Plzni, kde soustředím své investice, stoupla v roce 2016 průměrná cena za m2 pronájmu na 165 Kč/měsíc. Veškeré nemovitosti v naší správě přináší výnos 190 Kč/měsíc. U bytů v námi realizovaných developerských projektech dosahujeme výnosu 250 Kč/měsíc.

Více informací o Semináři realitního investora a o tom, proč právě já jsem ten, od koho si máte nechat poradit, naleznete ZDE.

Komentáře: