Deník investora

#30 Přijďte na Seminář realitního investora

bd5c875953e12e218bfab3a6ac542634

Protože počet čtenářů Deníku realitního investora, kteří mají zájem o osobní konzultace, opravdu strmě roste a vzhledem k nedostatku času jich musím řadu odmítat, rozhodl jsem se v květnu uspořádat první dva Semináře realitního investora. Ve středu 17.5. v Praze a hned další týden 24.5. v Brně.

Proč byste měli dorazit?
Seminář realitního investora vás jako jediný pustí až k největším detailům konkrétních obchodních případů. Nahlédnete pod pokličku transakcí od úplného začátku až do zdárného konce. Od vytipování nemovitosti, rezervace a financování, přes podpis kupní smlouvy a převzetí, až po rekonstrukci, pronajmutí, správu a případný prodej.

Materiály a zkušenosti na tento seminář jsem sbíral celých deset let. Nedovolil bych si před vás předstoupit s narychlo slátaným produktem a jen citovat nudnou a obecnou teorii. Místo toho na vás čeká precizně připravený seminář plný detailních informací z konkrétních obchodních případů, v příjemném prostředí a se skvělým jídlem.

V pěti 50 minutových blocích nejdříve krátce shrneme základy. Naučím vás, jak za použití jednoduchých pravidel vytipovat správnou nemovitost a na co si dát při koupi pozor.

Především se ale budeme věnovat praxi a ne jen obecné teorii.

V hlavní části s vámi rozeberu svoje nejlepší obchody – dva byty v Plzni na Slovanech a bytový dům v širším centru Plzně.  Podíváme se i na ten nejhorší nákup – dokonalý byt s terasou v Plzni. Ano, i dokonalý byt může být špatná koupě.

Jeden celý blok pak věnuji financování a správě. Bez pravidelného přísunu kapitálu se dříve nebo později zastavíte na místě a spokojení nájemníci jsou vaše největší priorita.

Speciálně se také zaměřím na všechny způsoby vydělávání peněz v nemovitostech. Vedle pravidelného toku peněz z nájemného jsou ještě další tři.

Stejně jako ve všech ostatních oborech, i v nemovitostech existuje správný a špatný způsob, jak věci dělat. Jestli chcete být úspěšní a vydělávat hodně peněz, musíte se naučit, jak na to. Nechcete přece spoléhat jen na štěstí.

Seminář realitního investora vám nepomůže rychle vydělat miliony bez počátečního kapitálu. Prozradím vám ale v praxi vyzkoušené tipy a principy, které výrazně zvýší vaši šanci na úspěch a získáte díky nim větší kontrolu nad výsledky svých investic.

Kapacita semináře je omezena na 10 míst, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro dotazy a diskuzi. Občerstvení pro účastníky je samozřejmostí.

Pokud máte zájem o účast na Semináři realitního investora, klikněte ZDE, vyberte si v pravé části konkrétní termín a vyplňte krátkou nezávaznou přihlášku.

Seminář začíná vždy v 16:00. Konkrétní místo konání bude upřesněno s dostatečným předstihem.

Program Semináře realitního investora (začátek v 16:00)
0:00 – 0:50 blok 1 – představení, základy investování
0:50 – 1:00 přestávka
1:00 – 1:50 blok 2 – rozbor úspěšných a neúspěšných obchodů
1:50 – 2:00 přestávka
2:00 – 2:50 blok 3 – 4 cesty jak vydělávat v nemovitostech
2:50 – 3:00 přestávka
3:00 – 3:50 blok 4 – financování a správa
3:50 – 4:00 přestávka
4:00 – 5:00 blok 5 – diskuze a networking

Proč si nechat poradit ode mě?
Přes svoji developerskou a realitní společnost Koreis-Brown vlastním nebo spravuji nemovitosti v souhrnné hodnotě přes 50.000.000 Kč. U většiny figuruji od koupě, přes rekonstrukci, pronajmutí až po následnou správu.

V Plzni, kde soustředím své investice, stoupla v roce 2016 průměrná cena za m2 pronájmu na 165 Kč/měsíc. Veškeré nemovitosti v naší správě přináší výnos 190 Kč/měsíc. U bytů v námi realizovaných developerských projektech dosahujeme výnosu 250 Kč/měsíc.

Na podrobnější popis mé cesty k nemovitostem se podívejte ZDE.

Sdílejte tento článek:

Komentáře: