Seminář realitního investoraProč byste měli dorazit?
Seminář realitního investora vás jako jediný pustí až k největším detailům konkrétních obchodních případů. Nahlédnete pod pokličku transakcí od úplného začátku až do zdárného konce. Od vytipování nemovitosti, rezervace a financování, přes podpis kupní smlouvy a převzetí, až po rekonstrukci, pronajmutí, správu a případný prodej.

Materiály a zkušenosti na tento seminář jsem sbíral celých deset let. Nedovolil bych si před vás předstoupit s narychlo slátaným produktem a jen citovat nudnou a obecnou teorii. Místo toho na vás čeká precizně připravený seminář plný detailních informací z konkrétních obchodních případů, v příjemném prostředí a se skvělým jídlem.


_DSC2220_panorama
V pěti 50 minutových blocích nejdříve krátce shrneme základy a analyzujeme aktuální situaci na nemovitostním trhu.

Především se ale budeme věnovat praxi a ne jen obecné teorii. Rozeberu svoje nejlepší obchody - dva byty v Plzni na Slovanech a bytový dům v širším centru Plzně.  Podíváme se i na ten nejhorší nákup - dokonalý byt s terasou v Plzni. Ano, i dokonalý byt může být špatná koupě.

Jeden celý blok pak věnuji financování a správě. Bez pravidelného přísunu kapitálu se dříve nebo později zastavíte na místě a spokojení nájemníci jsou vaše největší priorita.

Speciálně se také zaměřím na všechny způsoby vydělávání peněz v nemovitostech. Vedle pravidelného toku peněz z nájemného jsou ještě další tři.

Stejně jako ve všech ostatních oborech, i v nemovitostech existuje správný a špatný způsob, jak věci dělat. Jestli chcete být úspěšní a vydělávat hodně peněz, musíte se naučit, jak na to. Nechcete přece spoléhat jen na štěstí.

Seminář realitního investora vám nepomůže rychle vydělat miliony bez počátečního kapitálu. Prozradím vám ale v praxi vyzkoušené tipy a principy, které výrazně zvýší vaši šanci na úspěch a získáte díky nim větší kontrolu nad výsledky svých investic.

Kapacita semináře je omezena na 10 míst, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro dotazy a diskuzi. Občerstvení pro účastníky je samozřejmostí.


Pokud máte zájem o účast na Semináři realitního investora, vyberte si v pravé části konkrétní termín a vyplňte krátkou nezávaznou přihlášku.

Seminář začíná vždy v 9:00. Konkrétní místo konání bude upřesněno s dostatečným předstihem.


Program Semináře realitního investora
9:00 - 9:50 blok 1 - představení, základy investování
9:50 - 10:00 přestávka
10:00 - 10:50 blok 2 - rozbor úspěšných a neúspěšných obchodů
10:50 - 11:00 přestávka
11:00 - 11:50 blok 3 - financování a správa
11:50 - 12:00 přestávka
12:00 - 12:50 blok 4 - 4 cesty jak vydělávat v nemovitostech
12:50 - 13:00 přestávka
13:00 - 14:00 blok 5 - diskuze a networking

 
Proč si nechat poradit ode mě?
Přes svoji developerskou a realitní společnost Koreis-Brown vlastním nebo spravuji nemovitosti v souhrnné hodnotě přes 50.000.000 Kč. U většiny figuruji od koupě, přes rekonstrukci, pronajmutí až po následnou správu.

V Plzni, kde soustředím své investice, stoupla v roce 2016 průměrná cena za m2 pronájmu na 165 Kč/měsíc. Veškeré nemovitosti v naší správě přináší výnos 190 Kč/měsíc. U bytů v námi realizovaných developerských projektech dosahujeme výnosu 250 Kč/měsíc.

_MG_5181

 
Můj příběh
Svoji první nemovitost jsem si pořídil ve dvaceti letech. Původně jsem v ní chtěl bydlet sám, ale kariéra mě neustále tahala z místa na místo, takže stěhování se pořád odkládalo. Byt jsem tedy pronajmul.

Od začátku jsem věděl, že délka mojí sportovní kariéry je omezená. Pořád jsem uvažoval, co budu dělat až jednou skončím. A moje myšlenky se čím dál častěji vracely právě k nemovitostem.

Měl jsem dobrého nájemníka a z pronajatého bytu mi plynul pravidelný příjem. Rozhodl jsem se, že si pořídím další. Procházel jsem několik týdnů inzeráty, ale nemohl jsem najít vhodnou nemovitost. Byl jsem nejistý a na každém bytě se mi něco nelíbilo. Až jsem si uvědomil, že vlastně o kupování a pronajímání bytů nic nevím. První byt mi sice ekonomicky fungoval, ale nebylo to díky poctivé analýze při koupi. Prostě jsem měl kliku.

_DSC2202

Vrhl jsem se proto na knížky a odseděl hodiny na seminářích. Dozvěděl jsem se věci, o kterých jsem neměl ani ponětí a najednou jsem se na inzeráty koukal jinýma očima. Za dva týdny jsem měl byt vybraný.

Postupem času jsem se čím dál tím více otrkával a dovoloval si větší nákupy, až jsem se dostal k realizaci developerských projektů. Získané zkušenosti využívám také v poradenství a správě investic, když pro klienty vyhledávám vhodné nemovitosti, zajišťuji případné rekonstrukce a následnou každodenní správu.

Veškerá moje činnost v oblasti nemovitostí je zastřešena pod hlavičkou developerské a realitní společnosti Koreis-Brown.

Termíny seminářů

25.10.2017 Praha
3.900 Kč vč DPH
3/10 volných míst
Chci na seminář
18.10.2017 Praha
3.900 Kč vč DPH
0/10 volných míst
Chci na seminář

E-book zdarma

Ukážu vám dvě časem prověřené zásady, které vás samy o sobě dovedou k zajištěné budoucnosti.

Stáhněte si tento e-book zdarma a začněte žít bohatý život.

STÁHNOUT E-BOOK